Zjednodušené Obchodní podmínky

Připravili jsme pro Tebe zjednodušenou verzi obchodních podmínek. Nalezneš zde to nejdůležitější z kompletního znění, které najdeš zde.

 1. Kdo Ti zboží nabízí: Nuflip s.r.o., Lidická 700/19, Brno, 602 00
 2. Obchodní podmínky neplatí, pokud jste právnickou osobou, nebo při objednání jednáte v rámci své podnikatelské činnosti.
 3. Při nákupu a registraci jsi povinen uvádět pravdivě všechny údaje.
 4. Buď opatrný na svůj účet. Nikomu neříkej heslo, nebo ho nenech Tvůj účet využívat.
 5. Ceny u produktů jsou konečné a budou k nim případně přičteny jen náklady na dopravu.
 6. Zboží můžeš zatím uhradit následujícími způsoby: Dobírkou, při převzetí zboží od dopravce; Platbou předem na náš účet
 7. Na zakoupené zboží Ti vždy vystavíme fakturu. Tu ti pošleme e-mailem. Pokud omylem zapomeneme, napiš a požaduj ji po nás. Je naše povinnost Ti ji dodat!
 8. Zboží nám můžeš bez udání důvodu vrátit do 14-ti dnů od doručení. Po odstoupení od smlouvy nám musíš zboží do 14-ti dnů vrátit a my Ti pak do 14 dnů od doručení zboží musíme vrátit peníze.
 9. Při převzetí balíčku si vždy zkontroluj, zda je obal neporušený. Pokud se domníváš, že do Tvého balíčku někdo neoprávněně vnikl, nemusíš ho přebírat. Oznam to dopravci, a nejlépe i nám, než se nám balík vrátí.
 10. Odpovídáme za to, že je zboží při převzetí v pořádku. Pokud ho neprodáváme za sníženou cenu z důvodu nějaké vady.
 11. Délka záruky je 24 měsíců od převzetí zboží.
 12. Budeme zpracovávát Tvoje osobní údaje, a to tyto: jméno a příjmení, adresu, e-mail a telefonní číslo. Můžeme je použít pouze k účelům doručení balíčku na Tvou adresu. Předáme je tedy pouze dopravcům, které si zvolíš. Jiným třetím stranám nebudeme tyto informace, bez tvého svolení, sdělovat.
 13. E-mail můžeme použít i k zaslání reklamních sdělení. Ale jen pouze pokud jsi s jejich odběrem vyjádřil souhlas.
 14. Ukládáme tzv. Cookies

Pokud máš k čemukoliv dotaz nebo připomínky, prosím obrať se na nás na e-mailové adrese: info@ambilope.cz ; jsme připraveni s Tebou řešit veškeré připomínky, dotazy nebo stížnosti.

REKLAMACE: Reklamacím se věnujeme podrobně zde.

DOPRAVA: Vše ohledně dopravy se dozvíte tady.