O nás

TO JSME SE VYBARVILI!

Naše začátky

Naše začátky se táhnou už do doby před dvěma lety. Je to obyčejný příběh, naprosto nevhodný pro zfilmování nebo jinou, v dnešní době populární, kratochvíli a předpokládáme, že se o nás nebudou točit celovečerní trháky. Při nákupu oblečení jsme procházeli několik desítek obchodů a ještě mnohem více e-shopů a srovnávačů. Bohužel jsme se až příliš často vraceli s prázdnými taškami. Ze všech stran jsme pořád slyšeli, jak je na světě všeho moc, tak proč si tedy nejsme schopni vybrat?!

Nedalo nám to a začali jsme se naší "poruchou" (ano, do té doby jsme to považovali za jakýsi lehký druh poruchy) zabývat. Prozření se konalo během chvilky. V regálech toho je opravdu moc. Ale rozhodně se nedá mluvit o nějakém výběru. NAOPAK! Při průchodu internetem nebo obchodním centrem pak člověk obchází desítky obchodů, ale všude vidí jen to samé. To není fér! My nechceme být stejní jako všichni ostatní!

Dali jsme hlavy dohromady a dostali nápad. Vytvoříme obchod pro nás a další "porouchané" lidi!

Psal se rok 2013 a my jsme se postavili na startovní čáru s nápadem, chutí, ale bez zkušeností a peněz. Převedeno do sportovní terminologie: byli jsme na startu sprintu na 100m, měli jsme jednu nohu amputovanou, druhou v sádře a pásku přes oči. Byli jsme však schopni běhu a to nám prozatím stačilo. Výsledný čas je zatím 2 roky a něco, ale stále běžíme. Po rukou, ale běžíme.

Kdo jsme teď

Stále jsme "porouchaní", teď jsme na to ale pyšní a snažíme se dát dohromady lidi, trpící stejným typem "poruchy". Bojujeme proti městské nudě a šedi, odmítáme teorii pochodu s davem a chceme všem nabídnout zbraně, v podobě svršků, k boji proti této běžnosti. Dokud to půjde, budeme pokračovat v nabídce, pro českého zákazníka neznámých, značek a jejich počet se stále budeme snažit navyšovat. Aby zde byl pořád čerstvý vzduch.

Chceš se nás na něco zeptat, poradit nám nebo jen pozdravit? Ozvi se na  info@ambilope.cz

VYBARVI SE TAKY! PRORAZ DAVEM, PORAZ VŠEDNOST!