NABÍDKA ZNAČEK

Zatím nedobyly svět, ale dobyly naše srdce. Teď si chtějí získat i tebe!

SOUTHERN APPAREL
Kde je mám hledat pokud pojedu do USA?

„Southerni“ pochází z jihu.
Přesněji z Lafayette v Louisianě. To už je opravdový divoký západ! Sousedství s New Orleans, domovem Jazzu, jim přineslo jistou uměleckou náturu, kterou přenáší i na své produkty. Díky tomu nás, dost pravděpodobně, tolik oslovili.

Kdo za tím stojí?

Joel. Prostě Joel. Ten je zakladatelem, majitelem, pracovníkem a duší Southern Apparel.

A co mi o nich tedy můžete říct?

Příběh „Southernů“ je klasickým příběhem náhody. Nikdo od svých šesti let nesnil o tom, že založí vlastní módní značku. Zakladatel jednoduše na vysoké škole, jako přivýdělek, tiskl a prodával trika. To ho bavilo natolik, že se rozhodl v tom pokračovat i po škole. A tím bylo rozhodnuto. Jestli ho někdy napadlo, že budou jeho produkty k dostání i za oceánem – v zemi, o které do té doby pravděpodobně moc neslyšel, přesně nevíme. Předpokládáme, že ne. Naštěstí se tak stalo a my jsme nadšeni, že Ti můžeme nabízet tyto stylové, Louisianské svršky!

ELEVATED CLOTHING
Kde je mám hledat pokud pojedu do USA?

Původně Montana, později vedly logicky jejich kroky do Los Angeles – za lepšími wakeboard podmínkami, kde mají kancelář a dílnu, ale samozřejmě kluky a holky z Elevated clothing můžeš najít skoro všude, kde jsou slunečné pláže, spousta prostoru pro wakeboarding a ostatní aktivity, kde můžou žít podle jejich mota „Live Life to the Fullest“.

Kdo za tím stojí?

Zakladatelem je Machi Block, vášnivý wakeboardista, který s přáteli stojí za vším, co dnes můžeme vidět.

A co mi o nich tedy můžete říct?

Příběh je to dost podobný jako u Southern Apparel, o kterých je psáno výše. Machi začínal s Elevated už v 16ti letech a postupně se dopracoval až na aktuální úroveň. Za nás: super práce! Dnes jsou Elevated vidět na spoustě akcí za velkou louží, obklopili se velkým týmem kvalitních sportovců, píše a mluví se o nich. K tomu všemu ještě vyrábí kvalitní a pohodlné oblečení a doplňky. Pro někoho to může opravdu být TEN Americký sen! My to Machimu a jeho bandě přejeme a jsme moc rádi, že se výrobky z jejich dílny dostanou i na naše „pulty“.

ADAPT CLOTHING
Kde je mám hledat pokud pojedu do USA?

Pokud pojedete hledat Adapt Clothing, nezapomeňte mít ve vlasech nějakou květinu! Najdete je totiž v San Franciscu, v krásné a slunné Kalifornii.

Kdo za tím stojí?

u Adapt bohužel nevíme jméno toho, kdo s títo nápadem přišel jako první. Možná už firma prošla tolika změnami, že nikdo vlastně neví, kdo to byl, protože byla založena více lidmi…

A co mi o nich tedy můžete říct?

Adapt je bezkonkurenčně největší a nejrozsáhlejší značkou ze všech, které nabízíme.  Nabízí své zboží v mnoha malých, ale i opravdu velkých obchodech v USA. Nepojí se s ní žádný příběh jako s předchozími, které jsme vám představili. Je dost pravděpodobné, že nevznikla náhodou, ale zcela záměrně – na korporátní úrovni. To ji však nijak nedegraduje. Vypouští do světa hromady povedených a originálních designů na kvalitním a pohodlném materiálu. Proto pro nás byla jasnou volbou!